درباره ما رایانه صنعت
درباره ما رایانه صنعت

درباره
رایانه صنعت

مبلمان اداری رایانه صنعت

رایانه صنعت امروزه آشناترین نام در اکثر محیط های دولتی و بخش خصوصی ایران است که بیش از ۴۰ سال کیفیت و تنوع محصولات این شرکت را تجربه کرده اند. این شرکت اکنون طیف وسیعی از انواع صندلی های مدرن را برای استفاده در ادارات و اماکنی مانند سالن های سینما ، همایش ، آمفی تئاتر و غیره تولید می کند.

درباره ما رایانه صنعت

تولیدات رایانه صنعت در سه گروه عمده ذیل خلاصه میشود:

تولیدات رایانه صنعت در سه گروه عمده ذیل خلاصه میشود:
۱.صندلی های اداری گردان (مدیریتی، کارشناسی و کارمندی)
۲.صندلی های مخصوص کنفرانس، انتظار و آموزش
۳.مبلمان اداری و دفتری
رایانه صنعت بعد از اجباری شدن استاندارد ملی برای محصولات صندلی توانسته با تطبیق محصولات خود با استاندارد ملی موفق به دریافت مجوز بهره برداری از علامت استاندارد (اجباری) گردیده و جهت حفظ کیفیت محصولات خود سیستم مدیریت کیفیت منطبق بر ISO 9001-2008 را مستقر نموده و جهت افزایش رضایتمندی مشتری ها، سیستم ISO 10002-2004 را در بخش بازرگانی خود استقرار نماید.

رایانه صنعت را بهتر بشناسیم

صندلی اداری رایانه صنعت

رایانه صنعت با الهام از تحولات بازارهای بین المللی و بخصوص مقررات سازمان تجارت جهانی ، به عامل کیفیت در رقابت با تولید کنندگان داخلی و خارجی بهای زیادی قائل شده و برای حفظ و ارتقا کیفیت تولیدات خود برنامه های وسیعی را به اجرا در آورده است. توجه به رعایت اصول ارگونومی و مهندسی در ساخت صندلی تا آنجا پیش رفته است که رایانه صنعت را به رعایت استاندارد تدوین شده در این زمینه که هنوز به صورت مقررات تشویقی از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توصیه شده است ادارد.

بدون شک رایانه صنعت بدون برخورداری از نیروی انسانی کارآمد قادر نمی باشد به هیچ یک از اهداف فوق نایل آید. به همین خاطر شرکت همواره به نیروی انسانی در اختیار خود به عنوان مهم ترین ابزار توسعه نگریسته و علاوه بر انتخاب با دقت نیروی انسانی برای فراهم آوردن صاحبان تخصص های مناسب ، همواره از طریق مبادله اطلاعات و کوشش برای برای دسترسی به آخرین و پیشرفته ترین دانش فنی در این رشته توانسته است رشد و تعالی خود را تضمین کند.
همین نگرش موجب شده است شرکت رایانه صنعت به طور مرتب نسبت به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی حین خدمت برای ارتقای دانش فنی کارکنان خود اقدام کند.

تماس با ما

خیابان حافظ- خیابان سرهنگ سخایی – شماره ۱۰۰

تهران – ابتدای جاده قدیم کرج – بزرگراه فتح – خیابان فتح ۱۷ بن بست ایثار۶ – پلاک ۵ و ۷

شهرک صنعتی پرند , میدان فناوری , خیابان گلزار , خیابان گلگشت

ممنون از شما